CS DE

O zámečnictví Čech

Firma Zámečnictví Čech vznikla v roce 2003. Z počátku se jednalo o práci, která se soustředila na oblast zakázkové výroby lehčí a středních zámečnických konstrukcí. Postupem času nám lepší a kvalitnější zařízení firmy umožnilo realizovat stále větší zakázky a dostat se tak až k řešení kompletních zakázek pro konkrétní a renomované společnosti. Kromě toho však také nabízíme kompletní zámečnický servis pro komerční objekty, instituce a řadu dalších služeb.

SERVIS 24 HODIN

Naše firma Vám nabízí Servis na:

dopravníky
zakladače
paletizační systémy

Máme plně vybavené auto k Vaším opravám a kvalifikované zaměstnance. Opravy vyřizujeme 24 hodin denně. Dále Vám můžeme nabídnout i výrobu těchto strojů a zařízení.

Naši zákazníci

Vážíme si každého zákazníka, který nás navštíví. Víme, že seriózní přístup, solidní a kvalitní práce se vyplácejí a jsme rádi, že se k nám proto naši klienti vracejí. Za to jim chceme poděkovat.

Vyrábíme pro: Rollo Rakousko, Logsys s.r.o., Otis a.s, Tranzrol s.r.o, Dachser a.s, MI JANEČEK,
Osička Stavební firma, E.ON - Hodonín, Manex - Bořetice a další. 

Zaměřujeme se na kusovou a malosériovou výrobu

Máme velkou škálu výrobků  které jsme  vymysleli spolu se zákazníkem, zákazník si řekne návrh a my mu ho navrhnem a zrealizujeme. Vyrábíme z oceli a nerezu, obrábíme kovy, stříháme plechy, dělíme materiál na pásové pile, svařujeme i barevné kovy, zkoušky svářeče dle ČSN  05 0601, ČSN  05 0630 , signujeme plechy a zakružujeme.